Dzieci kochają poznawać świat. Nie można więc im tego zabronić. Robią to na swój sposób. Przy czym nad wszystkim pieczę muszą mieć rodzice, dzięki czemu wszystko będzie odbywać się w bezpieczny i dobry sposób. Z roku na rok dzieci będą chciały wiedzieć więcej i więcej i jeszcze więcej. Warto więc jak najwięcej dziecku tłumaczyć i pokazywać, dzięki czemu zadbamy o prawidłowy rozwój dziecka. Do wspólnego i wesołego poznawania świata warto włączyć książkę pt.”Elementarz 4 latka. Akademia przedszkolaka” (https://www.taniaksiazka.pl/elementarz-4-latka-akademia-przedszkolaka-p-1364555.html).

Wesoła zabawa i edukacja

Nauka poprzez zabawę to coś, co przyciąga nasze dzieci. Warto więc proponować dzieciom taką formę nauki, dzięki czemu będzie można się trochę pośmiać, poszaleć i pozwolić sobie na drobne głupoty. Ta książką łączy w sobie wszystkie te elementy i na pewno stanie się ulubienicą naszego dziecka. Pozycja nalezy do serii “Akademia przedszkolaka”, gdzie zostały umieszczone opracowania zbiorowe. Wydawnictwo Aksjomat wypuściło na rynek serię książek zgodnych z najnowszą podstawą programową, gdzie znaleźć można zadania dedykowane dla poszczególnych kategorii wiekowych. Nie tylko dla dzieci 4letnich, ale również dla trzylatków, jak również dla starszych pociech. Wszystko dopasowane jest do potrzeb i możliwości dziecka. Przedszkole wnosi do życia naszych dzieci mnóstwo dobrego. To ona wspaniale wpływa na rozwój maluchów. Warto jednak razem z własnym dzieckiem usiąść do tej książki i poznać zupełnie inny świat ukryty pod postacią zadań, ćwiczeń, zagadek, kolorowanek.

Elementarz do zabawy

Elementarz 4 latka. Akademia przedszkolaka” od wydawnictwa Aksjomat to wspaniałe propozycja, dzięki której dziecko pozna pory roku, jak również dowie się, jak pod ich wpływem będzie zmieniał się świat. Kiedy rośliny budzą się do życia, jak człowiek reaguje na te wszystkie zmiany. Dzieci, które mają cztery lata chętnie podchodzą do rozwiązywania zadań, jakie można znaleźć na kartach tej książki. Ta książka to polecane materiały dydaktyczne, które na dodatek nie kosztują wielkich pieniędzy. W środku znaleźć można m.in. szlaczki i labirynty przygotowujące do pisania, ćwiczenia rozwijające umiejętność logicznego myślenia, wierszyki pomagające poznawać nowe słowa, a także historyjki obrazkowe ćwiczące pamięć. Dzieci kochają różnego rodzaju zagadki i łamigłówki dopasowane do ich wieku. Dlatego warto podsunąć im taką książkę, dzięki czemu jeszcze chętniej będą dopasowywać się do stawianych przed nimi zadań. Rodzice to inwestycja w przyszłość dzieci.

Tło zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com